Darbnīca Biolats.lv - spēļu konsoļu remonts Playstation 4, Xbox 360, Xbox One - atkodēšana, čipošana un modernizācija. Ремонт и модернизация (откодировка)  игровых приставок в Латвии.
 
   

 

   

 

   

 

 

 

Playstation 1 - ремонт и откодировка

 
Playstation 2 - ремонт и откодировка
 
Playstation 3 - ремонт, проошивка, даунгрэйд и многое другое
 
Nintendo DS Lite - ремонт и откодировка
 

PSP - ремонт, прошивка, замена дисплеев, кнопок, ремонт лазеров и многое другое

 
PS VITA - ремонт и откодироака
 
XBOX 160 - ремонт и откодировка
 

Xbox 360 - Ремонт, прошика, freeboot и многое другое

 

 

Nintendo Wii - ремонт и модернизация для чтения игр с флэшки

 

 

 

Русская версия

    

Par mums

Mūsu cenas

Kā mums atrast

Kurjera izsaukšana

Mūsu darba laiks

Interneta veikals

Mūsu ieteikumi

Mūsu E-mail

 
"BIOLAT DATORS"
Čaka ielā  74
Rīga, LV-1011
+371 67845258
+371 29253179
 

 biolat@inbox.lv

icq : Ïîñëàòü ñîîáùåíèå íà ICQ:302618898 302618898

skype :  biolats

 

 

 
 
 Playstation 2 atkodēšana (modernizācija, čipošana).
 

 

Spēļu konsoles PS2 čipošana notiek ielodējot tajā speciālu mikroshēmu- modočipu, pēc šīs procedūras konsole sāk palaist pašrakstītus DVD+R un DVD-R diskus, kā arī jau gatavos lētos spēļu diskus, kurus pie mums ieved no Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas. Konsole kļūst multizonas un ir spējīga palaist jebkura reģiona oriģinālos diskus (PAL, NTSC J, NTSC U/C).  Mūsu darbnīcā mēs uzstādām Modbo 4.0 markas modočipus, kurus ražo populārais MATRIX TEAM, kurus var viegli pazīt pēc "MATRIX"  uzraksta uz ekrāna uzreiz pēc konsoles ieslēgšanas. Daudzgadējā praktika rāda,ka tie ir labākie un drošākie modočipi no visiem šobrī esošajiem. Oriģinālā Modbo 4.0 uzstādīšana kopā ar pašu čipu maksā 20 Ls ar 1 gada garantiju vai 25 Ls ar 2 gadu garantiju. Prieks klientiem, kuri mīl ekonomēt varam piedāvāt daudz lētāku Modbo 4.0 čipa labas kvalitātes  ķīniešu versiju ar garantiju uz pusgadu par 15 Ls.

 
 

Modbo 4.0 spējīgs palaist ne tikai augstākminētos diskus, bet arī jebkurus homebrew pielikumus no PS2 atmiņas kartes. Piemēram, palaist no atmiņas kartes SMS programmu, kura ļauj palaist filmas formātā AVI, kā arī mūziku MP3 no flesh atmiņas vai arējā cietā diska.

 

 

Modbo 4.0 pastāv speciāla servisa izvēlne, kura ļauj uzstādīt modočipa un pašas konsoles darbību lietotājam nepieciešamajā režīmā. Ieiet čipa izvēlnē var nospiežot-turot "aplīti" un "trijstūrīti" uz džoistika pie izslēgtas konsoles ( "sarkanās lampiņas" režīms). Tālāk, ieslēdzam konsoli un gaidam, neatlaižot nospiestos taustiņus, kamēr uz ekrāna neparādas uzstādījumu izvēlne( foto zemāk). Lūdzam pievērst uzmanību , ka ieeja šajā režīmā ar viltotiem modočipiem vai ar vecās 2.0 versijas modočipiem var nogalināt čipu. Ja Jūs neesat pārliecināti, ka Jums stāv 4.0 versijas modočips, labāk ir neeksperimentēt.

 

 
PS2 SCREEN FIX
 
Krāsas fiksācijas sistēmas režīms pēc viena no izvēlētajiem punktiem.
 
OFF - fiksācija atslēgta
COLOR - spēles iet ar oriģinālo krāsu
PAL/NTSC/PAL60 - krāsas sistēmas piespiedrežīmi
VGA - atbalsta režīms konsoles darbam ar pāreju priekš monitora
 
PS2 SCREEN FIX  opcija nepieciešama piemēram, ja uz Jūsu amerikas ražojuma konsoles eiropas PAL sistēmas diski iet melnbaltā krāsā
 
 

Pēc detalizētākas konsultācijas Jūs varat griezties pie mums pa telefonu 29253179 vai uz epastu biolat@inbox.lv

 

 

 

 

sia Biolat , 2003-2017
Ippolitov Dima