Darbnīca Biolats.lv - spēļu konsoļu remonts Playstation 4, Xbox 360, Xbox One - atkodēšana, čipošana un modernizācija. Ремонт и модернизация (откодировка)  игровых приставок в Латвии.
 
   

 

   

 

   

 

 

 

Playstation 1 - ремонт и откодировка

 
Playstation 2 - ремонт и откодировка
 
Playstation 3 - ремонт, проошивка, даунгрэйд и многое другое
 
Nintendo DS Lite - ремонт и откодировка
 

PSP - ремонт, прошивка, замена дисплеев, кнопок, ремонт лазеров и многое другое

 
PS VITA - ремонт и откодироака
 
XBOX 160 - ремонт и откодировка
 

Xbox 360 - Ремонт, прошика, freeboot и многое другое

 

 

Nintendo Wii - ремонт и модернизация для чтения игр с флэшки

 

 

 

Русская версия

    

Par mums

Mūsu cenas

Kā mums atrast

Kurjera izsaukšana

Mūsu darba laiks

Interneta veikals

Mūsu ieteikumi

Mūsu E-mail

 
"BIOLAT DATORS"
Čaka ielā  74
Rīga, LV-1011
+371 67845258
+371 29253179
 

 biolat@inbox.lv

icq : Ïîñëàòü ñîîáùåíèå íà ICQ:302618898 302618898

skype :  biolats

 

 

 
 
Spēļu konsole NINTENDO WII 

Modernizācija( atkodēšana, pāršūšana).

 

Ar vārdu modernizācija tiek domātas noteiktas darbības, kuras tiek veiktas ar konsoli ar mērķi sniegt tai jaunas iespējas, kuras līdz šim ražotājs nebija tajās ielicis. Spēļu konsoles NINTENDO WII modernizācijas mērķis ir spēļu palaišana no plaša informācijas nēsātāju klāsta, piemēram, no interneta nolādētu spēļes, kuru jūs ierakstat DVD-R matricā, palaišana, spēļu palaišana no flesh atmiņas un ārējā cietā diska, kuras tiek pieslēgtas konsoles aizmugurē caur tur esošajiem USB štekeriem.

 

 

Uz šo dienu modernizācijas iespēja, spēļu palaišanai no flesh atmiņas, ārējā cietā diska kā arī SD atmiņas kartes, pieejama visām iespējamajām NINTENDO WII modifikācijām( ar jebkuru izlaišanas datumu, sērijas numuru, korpusa krāsu, jebkura reģiona un versijas). Iespējai palaist spēles, kuras ierakstītas DVD-R matricās, pastāv noteikti ierobežojumi, kas saistīti ar konsoles izlaišanas datumu un sērijas numuru, kurus nevienmēr var vienkārši un noteikti atpazīt. Var orientēties pēc korpusa krāsas, jo viennozīmīgi zināms, ka šai metodei pakļaujas tikai daļa konsoļu baltā krāsā, bet melnie un sarkanie korpusi jau 100% nepakļaujas.

 

Ja jūs interesē citu reģionu oriģinālo spēļu palaišana( piemēram, jūsu konsole pirkta Eiropā, bet diski atvesti no Amerikas), tad pēc modernizācijas šādas spēles ies uz visiem WII modeļiem. Atkārtosimies, ka ierobežojumi pastāv tikai uz DVD-R matricām pašrocīgi ierakstītiem diskiem.

 

Mūsu servisā modernizācija maksā 35 Eiro un beigās klients par šo cenu saņem konsoli, kura palaiž spēles no flesh atmiņas, ārējā cietā diska, SD kartes, kura lasīs visu reģionu oriģinālās spēles kā arī, ja pastāv tāda iespēja pēc augstākminētajiem ierobežojumiem, papildus lasošu spēles ierakstītas uz DVD-R formāta diskiem. Mēs tāpat pilnīgi bezmaksas nodrošinām mūsu klientus ar visām nepieciešamajām programmām, instrukcijām, paskaidrojam- parādam ko un kā darīt. Uz veikto darbu tiek dota viena gada garantija. Ja vēlaties kā bonusu varam papildus uzstādīt uz konsoles DVD- filmu atskaņotāju, iespēju palaist spēles no GAME CUBE konsoles un strādāt ar tā saucamajām Homebrew programmām.

 

Uz šo brīdi internetā ir izlikts ļoti daudz padomu, kā veikt modernizāciju mājas apstākļos.  Ticiet lūdzu, ka tā ir ļoti riskanta operācija un pie mazākās kļūdas jūs neatgriezeniski nobeigsiet jūsu konsoli. Tas pats attiecas uz apšaubāmajiem privātajiem meistariem, kuri gadījumā, ja kaut kas notiks, nekad neatbildēs par savām kļūdām. Mūsu serviss uzņemās visus riskus un ja rodas jebkāda veida problēmas, kas rodas modernizācijas laikā( lai gan mūsu daudzgadējās prakses laikā šāda gadījuma nav bijis) mēs visu atbildību ņemam uz sevīm un esam gatavi kompensēt klientam zaudējumjus. Mēs garantējam arī veikala garantijas saglabāšanu pēc modernizācijas.

 

Ieteikumi pērkot jaunu vai lietotu NINTENDO WII.

 

Teiksim godīgi, ka šī konsole ir ļoti droša un jebkura veida bojājumi ir sastopami ļoti reti. Varat droši iegādāties lietotu aparātu, tikai protams neaizmirstat pirms pirkšanas pārbaudīt pašas konsoles darbību, disku nolasīšanu un pulšu- džoistiku darbību. Ja viss strādā normāli un aparāts nav nomocīts, tad iespēja, ka tuvākajā laikā pēc konsoles iegādes parādisies nepatīkami pārsteigumi ir ļoti maza. Jums tāpat nebūs lieki iepazīties ar zemāk izlikto iespējamo šīs konsoles bojājumu sarakstu.

 

Jaunu aparātu iegādei nekādu ierobežojumu pēc izlaišanas datuma vai sērijas numura, reģiona vai versijām nepastāv.

 

Visbiežāk sastopamie spēļu konsoles NINTENDO WII bojājumi.

 

Lāzergalviņas salūšana ir ļoti reta, bet tomēr no visiem bojājumiem sastopama visbiežāk. Pamatpazīme ir spēļu diska palaišanas neiespējamība. Mūsu servisā lēzergalviņas nomaiņa maksā 30-35 Ls ar viena gada garantiju.

 
DVD-ROMa mehānikas bojājums velk aiz sevīm diska "iebraukšanas" konsolē vai otrādi disks "neizbrauc" no konsoles. Tāpat iespējama dažādu trokšņu parādīšanās diska nolasīšanas laikā. Visas šīs problēmas ir atrisināmas, un maksā no 20-35 Eiro ar gada garantiju.
 

Pulšu- džoistiku salūšna parasti saistīta ar to mehāniskajiem bojājumiem ekspluatācijas laikā. Otrā problēma ir skābes iztecēšana no batarejām, kuras lieto džoistiku darbībai. Skābe oksidē kontaktus, saēd celiņus pults elektronajā platē un tas pēc tam ir ļoti grūti remontējams. Tāpēc, ja jūs džoistiku darbībai lietojat parastās batarejas, sekojat līdzi tam, lai laicīgi nomainītu vecās nosēdušās batarejas uz jaunām negaidot kamēr tās "iztecēs".

 

Centrālās plates bojājums ir ļoti reti sastopams. Visbiežāk konsole ieslēdzas, bet ekrāns paliek melns vai parādās noteiktas kļūdas kods( iespējams uzraksts par problēmām failu sistēmā). Parasti tas ir nemākulīgas atkodēšanas vai konsoles atslēgšanas, tajā brīdī kad tā atjaunojas no interneta vai spēļu diska, rezultāts. Remontam pakļaujas grūti un parasti beidzas ar visas plates nomaiņu.

 

Sensors priekš tālvadības pults ( garš tievs kociņš :) tam ir ļoti garš vads, kurš parasti guļ uz grīdas un ļoti bieži tas tiek saspiests starp krēsliem vai to pārkož mazi bērni vai mājdzīvnieki.

 

Pēc detalizētākas konsultācijas Jūs varat griezties pie mums pa telefonu 29253179 vai uz epastu biolat@inbox.lv

 
 

 

 

 

 

 

sia Biolat , 2003-2020
Ippolitov Dima