spēļu konsoļu remonts Playstation 4, Xbox 360, Xbox One - atkodēšana, čipošana un modernizācija. Ремонт и модернизация (откодировка)  игровых приставок в Латвии.
 
   

 

   

 

   

 

 

 

Playstation 1 - ремонт и откодировка

 
Playstation 2 - ремонт и откодировка
 
Playstation 3 - ремонт, проошивка, даунгрэйд и многое другое
 
Nintendo DS Lite - ремонт и откодировка
 

PSP - ремонт, прошивка, замена дисплеев, кнопок, ремонт лазеров и многое другое

 
PS VITA - ремонт и откодироака
 
XBOX 160 - ремонт и откодировка
 

Xbox 360 - Ремонт, прошика, freeboot и многое другое

 

 

Nintendo Wii - ремонт и модернизация для чтения игр с флэшки

 

 

 

Русская версия

    

Par mums

Mūsu cenas

Kā mums atrast

Kurjera izsaukšana

Mūsu darba laiks

Interneta veikals

Mūsu ieteikumi

Mūsu E-mail

 
"BIOLAT DATORS"
Čaka ielā  74
Rīga, LV-1011
+371 67845258
+371 29253179
 

 biolat@inbox.lv

icq : Ïîñëàòü ñîîáùåíèå íà ICQ:302618898 302618898

skype :  biolats

 

 

 

Darbnīca Biolats.lv - Playstation 4, Xbox ONE, Nintendo SWITCH remonts un atkodēšana Rīgā

 

Playstation 5 džoistiku (pults, kontrolieri, gamepadi) bojājumi un remonts.

lapa ir pārtulkota ar google translate

 

Playstation 5 kontroliera 3D analogu (stīku, kursoru) atteice.

 
Visbiežāk sastopamais Playstation 5 džoistiku darbības traucējums ir 3D analogu (spieķu) atteice, jo sākas neprecīza reakcija uz darbībām, ko veicat ar analogu :
 

 
1. Sākas "freezing" vai "drifts" - komandu spontāna izpilde (vai otrādi - neizpilde) parasti tikai vienā kustības pusē. Tas var kļūt pamanāms pat izvēlnēs, kur kursors sāk lēkt uz vienu pusi, neļaujot tur neko izvēlēties. Problēma parādās 1-2 gadus pēc lietošanas sākuma un parasti tiek atrisināta, nomainot nolietotās detaļas pret jaunām. Šāds Playstation 5 džoistiku remonta pakalpojums mums maksā 20 eiro ar trīs mēnešu garantiju.
 
2. Pavisam jauns džojistiks 2-3 mēnešu laikā sāk spontāni izpildīt komandas uz vienu no pusēm - "freezing" vai "drifts". Lieta tāda, ka  ražotājam ir izdevies savos džojstiķos ievietot defektīvu 3D analogu partiju, kas ļoti ātri sabojājas un sāk glitch. Bieži vien iziet no ierindas parasti divi analogi, ja ne vienlaicīgi, tad ar nelielu laika intervālu viens no otra. Parasti, ja ir garantija, iesakām šādu džoistiku ņemt līdzi, lai veiktu garantijas remontu. Viena analoga nomaiņa pret nebojātu maksā 20 eiro, divu analogu nomaiņa uzreiz 30 eiro ar 3 mēnešu garantiju.
 
3. Lēna reakcija uz kursora analoga nospiešanu, nepietiekami nospiežot vienā no malām ar pilnu spiedienu uz kursora analogu. Problēma parādās 1-2 gadu laikā pēc lietošanas sākuma, un parasti to atrisina, nomainot nolietotās detaļas pret jaunām. Šis Playstation 5 kontroliera remonta pakalpojums mums maksā 15 eiro ar trīs mēnešu garantiju.
 

 
4. Nereaģē (vai arī reaģē, bet ar lēcieniem), nospiežot pogas R3,L3 - kursors kustas uz leju, līdz poga noklikšķina. Nepieciešama pilnīga 3D analoga nomaiņa - 20 eiro ar trīs mēnešu garantiju.
 
5. Nokrītot vai ar spēcīgu fizisku spiedienu notiek kursora mehānisks lūzums, kas sāk brīvi karāties gamepad korpusā bez iespējas veikt jebkādas darbības. Nepieciešama pilnīga 3D analoga nomaiņa, un šāds gamepad Playstation 4 remonta pakalpojums mums izmaksā 20 eiro ar trīs mēnešu garantiju.
 

Neuzlādē, nepievienojas , akumulatora problēma

 
1. Nav kontakta (vai tas ir slikts) pašā TYPE-C USb ligzdā. Cēlonis ir mehānisks trieciens vai ūdens iekļūšanas sekas tajā. Ar šādu bojājumu spēļu kontroliers var tikai neuzlādēties vai var uzlādēties, bet nevar pieslēgties ar konsoli. Ir jānomaina USB ligzda, kas maksā 20 eiro.
 
2. Paša TYPE-C USB vada bojājums, kura dēļ nav iespējams uzlādēt vai savienot Playstation 5 džoistiku ar spēļu konsoli. Ticiet mums, esam redzējuši cilvēkus, kuriem mājās nebija neviena derīga vadiņa, t. i., visi vadi (2-3 gabali) bija bojāti, un klienti domāja, ka vaina noteikti ir pašā džoistikā, jo mājās ir daudz vadu un tie visi nevar būt bojāti - izrādās, ka var. Šajā gadījumā Playstation džoistiks var tikai neuzlādēties vai arī tas var uzlādēties, bet nevar pieslēgties konsolei. Piemēram, jūs varat aiznest savu nevainojami funkcionējošo kontrolieri pie kaimiņa, pieslēgt to kaimiņa Playstation 5 un spēlēt, bet pēc tam jūs nevarat to pieslēgt atpakaļ savam Playstation 5. Patiesībā USB kontaktligzdā džoistikam izmantoti 4 kontakti, kur divi no tiem ir atbildīgi par uzlādi, bet divi - par datu pārraidi, un pie dažādiem pārrāvumiem vadā pazūd dažādas izmantošanas funkcijas.
 
3. Akumulatora regulēšanas mikroshēmas atteice uz gamepad centra plates nepareiza uzlādes režīma dēļ. Atcerieties, ka nevar uzlādēt Playstation 5 kontrolierus no tālruņu lādētājiem, dažādām dokstacijām un powerbankām darbības režīmā, kas neatbilst nepieciešamajam Playstation 5 džoistiku uzlādei, kas noved pie pēdējo bojājuma. Playstation 5 spēļu pulti var uzlādēt tikai no pašas spēļu konsoles vai galējā gadījumā no personālā datora, un ar citām uzlādes ierīcēm labāk neeksperimentēt - tas ir saistīts ar ļoti lielām problēmām. Iespējams, tas ir spēļu konsoles izstrādātāju "locītava", bet diez vai jums no šīm zināšanām būs vieglāk - ievērojiet džokstiklu uzlādes noteikumus un, visticamāk, jums nebūs problēmu. Remonts var beigties ar pilnīgu centrālās plates nomaiņu, un šīs procedūras izmaksas 35-40 eiro, kas liek apšaubīt šāda remonta jēgu, ja jauna džoistika izmaksas ir 55-60 eiro.
 
4. Paša akumulatora atteice, kas nedod iespēju to uzlādēt vai arī tas ļoti ātri izlādējas. Šāda kļūme ir ļoti reta. Akumulatora nomaiņa maksā 15 eiro ar 6 mēnešu garantiju.
 

Viena no PS5 pults pogām nedarbojas vai nedarbojas pareizi, poga aizķeras.

 
1. Princips parasti ir vienkāršs: nedarbojas tā poga vai pogas, kas tiek visbiežāk nospiestas. Katrs spēlē savu spēli, un katrai spēlei ir visbiežāk izmantotās "karstās" pogas. Parasti tās ir L1, L2, R1, R2, krustiņš un X poga. Šāda bojājuma novēršana maksā no 10 līdz 20 eiro atkarībā no bojājuma veida. Lieta tāda, ka pogu kontakta laukums ir viens kopīgs visām pogām, un pat tad, ja viena poga salūst, ir jāmaina viena kopīga daļa zem visām pogām.
 
2. Ūdens iekļūšana laika gaitā rada problēmu ar pogu aktivizēšanos un, kā aprakstīts iepriekš, un sliktākajā gadījumā ir jānomaina viss kontaktlaukums zem visām pogām. Šāda bojājuma remonts maksā no 10 līdz 20 eiro atkarībā no bojājuma veida.
 
3. Saldu dzērienu nokļūšana starp korpusa plastmasas pogām izraisa to "cukurēšanu" un tam sekojošas grūtības nospiest vai atgriezt pogu savā vietā pēc nospiešanas. Šāda bojājuma novēršana maksā no 5 līdz 10 euro atkarībā no bojājuma veida un apjoma.
 

 

Ūdens iekļūšanas ietekme iekšā uz Playstation 5 kontrolieru

 
Laika gaitā gamepad pilnībā iet bojā vai zaudē dažas funkcijas: visas vai tikai dažas pogas pārstāj darboties, neuzlādējas, samazinās bezvadu darbības diapazons utt.
 
Tāpēc padoms ir tikai viens - nelejiet!!! Ja applūdis, tad izjauc, atvieno akumulatoru, noslauka, ko var noslaucīt, un liek detaļās žāvēties uz akumulatora (saulē, rīsos) līdz pilnīgam izžūšanai un tikai tad atkal saliek.
 
Ja tas netiks izdarīts, "slapjš" džoistiks kādu laiku darbosies, bet pēc tam tas nomirs, un nav fakts, ka to vēl var salabot. Sliktākajā gadījumā šāds remonts izmaksās 35-40 eiro, kas liek apšaubīt šāda remonta jēgu, ja jauna džoistika cena ir 55-60 eiro.


Laika gaitā gamepad pilnībā iet bojā vai zaudē dažas funkcijas: visas vai tikai dažas pogas pārstāj darboties, neuzlādējas, samazinās bezvadu darbības diapazons, utt.Ja tas netiks izdarīts, "slapjš" džoistiks kādu laiku darbosies, bet pēc tam tas nomirs, un nav fakts, ka to vēl var salabot. Sliktākajā gadījumā šāds remonts izmaksās 35-40 eiro, kas liek apšaubīt šāda remonta jēgu, ja jauna džoistika cena ir 55-60 eiro.
 

Visiem iepriekš minētajiem remontdarbiem mēs sniedzam no trīs līdz sešu mēnešu garantiju.

 

Pēc detalizētākas konsultācijas Jūs varat griezties pie mums pa telefonu 29253179 vai uz epastu biolat@inbox.lv

 
 
 

 

 

 

sia Biolat , 2003-2024
Ippolitov Dima