spēļu konsoļu remonts Playstation 4, Xbox 360, Xbox One - atkodēšana, čipošana un modernizācija. Ремонт и модернизация (откодировка)  игровых приставок в Латвии.
 
   

 

   

 

   

 

 

 

Playstation 1 - ремонт и откодировка

 
Playstation 2 - ремонт и откодировка
 
Playstation 3 - ремонт, проошивка, даунгрэйд и многое другое
 
Nintendo DS Lite - ремонт и откодировка
 

PSP - ремонт, прошивка, замена дисплеев, кнопок, ремонт лазеров и многое другое

 
PS VITA - ремонт и откодироака
 
XBOX 160 - ремонт и откодировка
 

Xbox 360 - Ремонт, прошика, freeboot и многое другое

 

 

Nintendo Wii - ремонт и модернизация для чтения игр с флэшки

 

 

 

Русская версия

    

Par mums

Mūsu cenas

Kā mums atrast

Kurjera izsaukšana

Mūsu darba laiks

Interneta veikals

Mūsu ieteikumi

Mūsu E-mail

 
"BIOLAT DATORS"
Čaka ielā  74
Rīga, LV-1011
+371 67845258
+371 29253179
 

 biolat@inbox.lv

icq : Ïîñëàòü ñîîáùåíèå íà ICQ:302618898 302618898

skype :  biolats

 

 

 

Darbnīca Biolats.lv - Playstation 4, Xbox ONE, Nintendo SWITCH remonts un atkodēšana Rīgā

.

Mūsu rekomendācijas pērkot lietotu Plastation 5.

lapa ir pārtulkota ar google translate

 

Pērkot lietotu Playstation 5, mēs iesakām ļoti rūpīgi pārdomāt, vai ir vērts riskēt iegādāties lietotu konsoli vispār, un ar dažādām iespējamām opcijām ir vēlams apstāties nevis pie lētākās cenas, bet pie konsoles ar atlikušo garantiju veikalā vai lombardā vismaz 3-6 mēnešus, lai jums būtu laiks to pārbaudīt, kā darbojas, un problēmu gadījumā izmantot šo pašu garantiju. Tas ir ļoti svarīgs faktors, jo Playstation 5 ir savi rūpnīcas defekti, turklāt no tās ekspluatācijas apstākļiem ir atkarīga PS5 konsoli veiksmīga darbība.
 
Pārliecinieties, ka konsolei ir visas ražotāja garantijas plombas. Ja plombu nav vai tās ir saburzītas,  ir redzami ūdens zīmogiem ar vārda "VOID" veidā, tas nozīmē, ka konsole jau bija atvērta, ar to kaut kas ir darīts un kaut kas ar to nav kārtībā. Šādu konsoli labāk nepirkt ! Labāk lai konsole ir netīra un putekļaina iekšpusē, bet ar veselu garantijas plombu, nekā tīra un skaista, bet bez plombas (pārdevējs dos goda vārdu, ka uzlīme noņēma tikai tāpēc, lai attīrītu to no putekļiem). Lai parbaudit garantijas plombu ir jānoņem PS5 korpusa baltā daļa. Šeit ir video, kā to izdarīt.

Garantijas plombas atrodas blakus vietai, kur redzami vadi, kas iziet no ventilatora (foto zemāk)
 

Garantijas plombe ir vesela

 

 
 

Garantijas plombe jau bija noņemta - redzami ūdens zīmogi ar vārda "VOID"

 

 

 

Iespējamie slēptie defekti, kurus var atklāt ne uzreiz.

 
PS5 ar slēptiem defektiem var sākt nejauši izslēgties (pēc 5 minūtēm vai pēc stundas vai divām) bez jebkādas loģikas un regularitātes vai varbūt ar regularitāti, bet tas jums nebūs zināms pirkuma brīdī. Patiesībā šādu bojājumu ir ļoti grūti atrast un vēl grūtāk novērst.
 
PS5 var dažās spēlēs (vai pat visās spēlēs) pēc nenoteikta laika perioda sākt mest kļūdu ar iziešanu no spēles (ar konsoles spontānu izslēgšanos, ar sasalšanu, ar visas sistēmas spontānu pārstartēšanu). Patiesībā šādu kļūdu ir vēl grūtāk atrast un vēl grūtāk novērst.
 
PS5 var būt noteikts interneta aizliegums (ban), kas liedz izmantot interneta pakalpojumus. To iegādājoties, ne vienmēr var pārbaudīt, vai šis aizliegums ir vai nav spēkā. Konsoles darbību vēlams pārbaudīt, izmantojot internetu, spēlējot kādu spēli tiešsaistē. Jūs varat iegūt aizliegtā konsole, piemēram, tā agrāk kaut kur tika nozagta vai kāds no iepriekšējiem īpašniekiem tērzētavās lietoja neformālu valodu utt. Šobrīd aizliegumu nekādā veidā nevar atcelt.
 
Konsole ļoti baidās krist pat no ļoti neliela augstuma, turklāt konsolei ir defekti, kurus var konstatēt tikai pēc 2-3 spēļu stundām.
 
Nākamā sāpošā vieta ir PS5 HDMI savienotājs. Kad konsole ir savienota ar televizora pierīci, pārvietojiet vadu HDMI kontaktdakšu vai, vēl labāk, izņemiet to un ievietojiet atpakaļ pierīcē. Attēlam nevajadzētu pazust no nelielas vada kustības, un, ja tas pazūd, to vajadzētu atjaunot ļoti ātri bez papildu vada kustības. Palūdziet pārdevējam, lai, parādot informāciju uz televizora, apstiprina, ka izšķirtspējas režīms ir iestatīts vismaz 1800P vai 4K. HDMI savienotāja nomaiņa maksā līdz 70 eiro, un, iegādājoties to, ieteicams pārbaudīt tā normālu darbību pie televizora ekrāna maksimālās izšķirtspējas.
 
 
 
Pērkot konsoli, vēlams apsēsties un spēlēt to pēc iespējas ilgāk, lai pārbaudītu maksimālo slodzi un sasildītu konsoles elektroniku. Ir nepieciešams spēlēt, nevis atstāt to ieslēgtu un doties dzert tēju ar pārdevēju. Nelaimīgā gadījumā konsole pēc kāda laika var sākt izslēgties, un to noteikti nav vērts pīrkt - tā praktiski nav remontējama un konsoli var uzskatīt par nogalinātu. Ja viss ir kārtībā un palaišanas laikā nav bijušas problēmas, tomēr vēlams konsoli vairākas reizes izslēgt un ieslēgt, lai pārliecinātos, ka tā skaidri izslēdzas un arī ieslēdzas. Ieteicams arī viegli paklauvēt ieslēgtajai konsolei ar izņemto blueray disku un pārliecināties, ka tā neuzkaras
 
Ar bluray disku lasītāju problēmu gandrīz nav, taču  vēlams parbaudit, kā palaizās spēles no bluray diska (ja tā ir konsoles versija ar disku lasītāju), pārbaudot disku lasītāju darbību. Ja spēles palaišanas laikā no diska raksta, ka spēles palaišana nav iespējama vai no turienes tiek ir dzirdama dīvaina skaņa - labāk tādu PS5 nepirkt.
 
Labāk nepirkt bojātu konsoli par zemu cenu un pārdevēja apliecinājumiem, ka ir tikai, piemēram, jānomaina  termpastu un viss darbosies: visticamāk, tas nav taisnība un konsole ir izgājusi cauri vairākiem remonta servisiem ar diagnozi "neatjaunojams".
 
 

Pēc detalizētākas konsultācijas Jūs varat griezties pie mums pa telefonu 29253179 vai uz epastu biolat@inbox.lv

 
 
 

 

 

 

sia Biolat , 2003-2024
Ippolitov Dima