Spēļu konsoļu remonts Playstation 4, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Switch - atkodēšana, čipošana un modernizācija. Ремонт и модернизация (откодировка)  игровых приставок в Латвии.
 
   

 

   

 

   

 

 

 

Playstation 1 - ремонт и откодировка

 
Playstation 2 - ремонт и откодировка
 
Playstation 3 - ремонт, проошивка, даунгрэйд и многое другое
 
Nintendo DS Lite - ремонт и откодировка
 

PSP - ремонт, прошивка, замена дисплеев, кнопок, ремонт лазеров и многое другое

 
PS VITA - ремонт и откодироака
 
XBOX 160 - ремонт и откодировка
 

Xbox 360 - Ремонт, прошика, freeboot и многое другое

 

 

Nintendo Wii - ремонт и модернизация для чтения игр с флэшки

 

 

 

Русская версия

    

Par mums

Mūsu cenas

Kā mums atrast

Kurjera izsaukšana

Mūsu darba laiks

Interneta veikals

Mūsu ieteikumi

Mūsu E-mail

 
"BIOLAT DATORS"
Čaka ielā  74
Rīga, LV-1011
+371 67845258
+371 29253179
 

 biolat@inbox.lv

icq : Ïîñëàòü ñîîáùåíèå íà ICQ:302618898 302618898

skype :  biolats

 

 

 
Mūsu rekomendācijas pērkot lietotu Playstation 3.
Ievadinformācija.
 

Iesākuma janosauc tāds fakts, kurš jāzin visiem nepārāk zinošiem šo lietu pircējiem, ka uz doto brīdi pastāv divi Playstation 3 pamatveidi. Tas ir Playstation 3 Phat (tika izlaists no 2006. un līdz 2009. Sākumam) un Playstation 3 Slim( tiek izlaists kopš 2010. gada un līdz pat šim brīdim). Pēc būtības tā ir tā pati Playstation 3 konsole, bet ar lielām konstruktīvām atšķirībām savā starpā un tapēc dažādām iespējamo bojājumu izpausmēm ekspluātācijas laikā kā arī rūpnieciskajiem defektiem.

 

На фото для сравнения: слева модель Playstaion 3 Phat, а справа Playstaion 3 Slim.

 

Ja nesanāk saprast kā vizuāli atšķirt Phat un Slim, tad norādīsim vēl papildus atšķirības zīmes. Phat vienmēr būs spoguļspīdīgs, bet Slim tikai matēts. Slim korpuss garumā un platumā ir praktiski vienāds(kvadrāts), bet Phat izstiepts garumā. 

 

Īss saraksts ko vajag un ko nevajag pirkt.

 

Uzreiz gribam brīdināt, ka pērkot lietotu Playstation 3 jūs stipri riskējat un iesakām vēlreiz padomāt iepazīstoties ar zemāk sniegto materiālu.

Sākumā sniegsim īsu sarakstu ko vajag un ko nevajag pirkt, pēctam, ja jums būs nepieciešama sīkāka informācija, lasiet tekstu zemāk.

1.    1. Nekad nepērkat Playstation 3 Phat modeli. Pat neaizdomājaties, lai arī kurš un ko jums solītu un lai arī cik lēti tas maksātu, ticiet mūsu pieredzei. Nepērciet pat, ja konsole ar tādu izlaišanas datumu ir ilnīgi jauna un iepakota, jo viņās jau ir rūpnieciskais brāķis- tā ir ieslēgta bumba ar laika mehānismu. Pamatproblēma tām ir grafiskā procesora darbības pārtraukšana tā pārkaršnas dēļ, kā arī ļoti bieži lūzt lāzergalviņa. Pēc augstākminētajiem iemesliem tālāk tiks norādīti padomi tikai drošāka Playstation 3 Slim modeļa iegādei.

 

2. Labāk pirkt Slim modeļus, kuri pietiekoši labi sevi rekomendējuši pēdējo 2-3 gadu laikā pēc to izlaišanas sākuma. Pērkot lietotu aparātu vēlams pārliecināties, ka tam ir vesela garantijas plomba tas dos jums garantiju, ka konsole vēl nav bijusi remontā un ar viņu nav veiktas nekādas cita veida darbības. Pērkot noteikti pārliecinieties, ka abi USB porti ir strādājoši. Vēlams to darīt ar spēļu pulšu palīdzību, kuras pieslēgtas pie konsoles caur USB vadiem- pārliecinieties, ka konsole sāk lādēt pulšu akumulatorus. Tas būs redzams pēc pultīs esošo diožu mirgošanas

 

У моделей Playstation 3 Slim гарантийная наклейка находится с нижней стороны аппарата. Если пломба отсутствует или на ней явно видны "водяные надписи VOID , то это явный прищнак , что в пристаку уже лазили.

 

3. Kā arī pievēršat, lūdzu, uzmanību uz DVD-ROMa darbībai. Diskiem ar spēlēm jātiek palaistiem ātri un skaidri. Ja pie tīra un nesaskrāpēta diska pēc 10 sekundēm spēle netiek palaista vai uzkarās uz melna ekrāna, tad ziniet, ka diskvada lāzerim ir nepieciešama nomaiņa. DVD-ROMam jāstrādā klusi bez klikšķiem un čīkstēšanas nolasīšanas laikā. Un neticiet pārdevēja frāzēm, ka konsolē ir daudz putekļu un pēc tīrīšanas jebkurā darbnīcā tā strādās kā jauna- visticamāk tas tā nav un nepieciešama pilnīga lāzera nomaiņa. Tāpat varam piedāvāt pērkot paspēlēt konsoli minūtes 20, tad iziet no spēles un palaist to vēlreiz pa jaunu. Ja spēle aiziet bez problēmām, tad var vairāk neuztraukties. Lieta tajā, ka pastāv tādi lāzera bojājumi, kuri parādās pēc 15-20 minūtēm un uz auksta aparāta paliek nemanāmi.

4. Konsoles ventilatoram pēc 15-20 minūtēm jāstrādā klusi un bez kaukšanas vienā stabilā ātrumā. Paaugstināts troksnis, lieli apgriezieni( var palielināties vai samazināties) var liecināt par nepareizu, kautkāda iemesla dēļ, konsoles siltuma režīma darbību. Tam par iemeslu, piemēram, var būt putekļi , sausa termopasta, ventilatora vai visas dzesēšanas sistēmas bojājums. Nekādā gadījumā konsolei nevajadzētu pašai izslēgties no pārkaršanas.

 

Kas jāzin pērkot lietotu konsoli, ja vēlaties to pēctam atkodēt.

 

Ja jūs interesē tālāksekojoša konsoles modernizācija no interneta nolādētu spēļu palaišnai, tad lūgums ievērot, ka uz šodienu pastāv iespēja atkodēt Playstation 3 Slim modeļus , kuru numurs sākas ar 200x( x- mainīgais skaitlis, kurš norāda uz konsoles tirgotājvalsti un šobrīd nav mums nozīmīgs) , bet konsoles ar numuriem 300x un 400x pagaidām pārtaisītas netiek. Tāpat vēlams uzzināt kāda softa versija(numurs) stāv uz dotās konsoles. Priekš tā jums jāieiet izvēlnē. Ziniet, ka tikai jebkura softa versija ar numuru līdz 3.55(ieskaitot) tiek kodēta spēļu palaišanai no interneta. Sākot ar versiju 3.56 un augstāk jātaisa softa downgrade ( jāsamazina softa versija) līdz 3.55, kas Rīgā maksā vidēji 50-60Ls. Pilnīgi tā pati problēma ar softa versijām ar Playstation Phat modernizāciju. Precīzāku informāciju par modernizāciju skatieties šeit mūsu saitā.

 

Pēc detalizētākas konsultācijas Jūs varat griezties pie mums pa telefonu 29253179 vai uz epastu biolat@inbox.lv

 

 

 

 

sia Biolat , 2003-2017
Ippolitov Dima