Darbnīca Biolats.lv - spēļu konsoļu remonts Playstation 4, Xbox 360, Xbox One - atkodēšana, čipošana un modernizācija. Ремонт и модернизация (откодировка)  игровых приставок в Латвии.
 
   

 

   

 

   

 

 

 

Playstation 1 - ремонт и откодировка

 
Playstation 2 - ремонт и откодировка
 
Playstation 3 - ремонт, проошивка, даунгрэйд и многое другое
 
Nintendo DS Lite - ремонт и откодировка
 

PSP - ремонт, прошивка, замена дисплеев, кнопок, ремонт лазеров и многое другое

 
PS VITA - ремонт и откодироака
 
XBOX 160 - ремонт и откодировка
 

Xbox 360 - Ремонт, прошика, freeboot и многое другое

 

 

Nintendo Wii - ремонт и модернизация для чтения игр с флэшки

 

 

 

Русская версия

    

Par mums

Mūsu cenas

Kā mums atrast

Kurjera izsaukšana

Mūsu darba laiks

Interneta veikals

Mūsu ieteikumi

Mūsu E-mail

 
"BIOLAT DATORS"
Čaka ielā  74
Rīga, LV-1011
+371 67845258
+371 29253179
 

 biolat@inbox.lv

icq : Ïîñëàòü ñîîáùåíèå íà ICQ:302618898 302618898

skype :  biolats

 

 

 
 

 XBOX 360 Phat konsoles problēmas. 

 

1. Centrālās plates procesoru pārkaršana jeb RROD.

Speļu konsolei XBOX360 Phat pārsvarā sastopamas tikai divas problēmas. Tas ir sistēmas plates darbības pārtraukšana no pārkaršanas  problēma ar disku nolasīšanu. Visas pārējās problēmas ir sastopamas ļoti reti un šeit aprakstītas netiks.

XBOX360 ir ļoti sarežģīta elektroniska sistēma ar daudzām "bērnu slimībām", kuras pirmajos šīs spēļu konsoles izlaišanas gados ļoti stipri pabojāja Microsoft kompānijas imidžu, baumo, ka tā pazaudējusi ap miljardu dolāru uz garantijas remonta nodrošināšanu un sistēmas uzlabošanu līdz nepieciešamajam kvalitātes līmenim.

Pamata un galvenā problēma ir procesoru pārkaršana ar tam sekojošu atiešanu no centrālās plates šī iemesla dēļ radušais kontakta trūkums, kurš ietekmē visas kosoles sistēmas darbību kopumā. Brāķis jau iesākumā bija ielikts konsolē, jo procesoriem, kuri strādā tādā temperatūras režīmā bija nepieciešama daudz spēcīgāka dzesējošā sistēma, kura nevarēja ietilpt esošajos konsoles izmēros un varēja ietekmēt konsoles cenu.

 Pārkaršanas problēma ir raksturīga tikai XBOX360 Phat, Slim tādas problēmas vairs nav !!!

Vizuāli šī problēma ir novērojama ar 1,2 vai 3 sarkano lampiņu mirgošana ap ieslēgšanas pogu uz konsoles priekšējā paneļa, sistēma tādējādi signalizē par problēmu. Tie ir tā saucamie, "sarkanie nāves uguņi" (ROD- ring of death). Pie trīs mirgojošām gaismas diodēm televizora ekrāns kļūst melns. Pie divām  konsole parasti ieslēdzas uz kādu laiku,tad sāk skanēt ventilātori un notiek sistēmas izslēgšanās ar divu mirgojošu lampiņu ieslēgšanos. Pie vienas lampiņas parasti uz ekrāna pēc pārdomām parādās uzraksts ar piedāvājumu griezties servisa centrā, bet pašā apakšā redzms kļūdas kods. Visbiežāk sastopami kļūdas kodi E74 vai E73, kuri signalizē tieši par problēmu, kura saistīta ar pārkaršanu. Varat sastapties arī ar gadījumiem kad pie konsoles ieslēgšanas ekrāns paliek melns, bet nav mirgojošo sarkano lampiņu- tās iedegsies drusku vēlāk, vienkārši sistēma nespēj apstrādāt kļūdu. Visas mirgojošas lampiņas parasti liecina par ne līdz galam pieslēgtu video kabeli vai tā bojājumu, bet ļoti reti arī par sistēmas pārkaršanu, ja problēma paliek arī pēc videokabeļa pārbaudes.

 

-konsole neieslēdzas, melns ekrāns un mirgo divas sarkanas lampiņas uz paneļa

 

 

 - konsole neieslēdzas, mirgo viena sarkana lampiņa uz paneļa, uz ekrāna kļūda E74   ( kļūdas numurs var būt cits,piemēram, E73, E79, E79 u.c) https://www.youtube.com/watch?v=hJWXoBqhywk

 

- konsole neieslēdzas, melns ekrāns un mirgo trīs sarkanas lampiņas uz paneļa https://www.youtube.com/watch?v=LzHbi1yPRZ8

 

Pārkaršanas problēma piemīt visiem Phat modeļiem, kuri izlaisti kopš 2005.gada pavasara, t.i. kopš paša XBOX360 izlaišanas sākuma un līdz pat 2008. gada beigām. Šajā periodā konsolē tika liktas sistēmas plates Xenon, Ziphir, Falcon.

Nekad nepērkat jaunu vai lietotu konsoli, kura izlaista no 2005. līdz 2008. gadam. Agri vai vēlu pārkaršanas problēma parādīsies simtprocentīgi, to mēs Jums apsolam. Ideāli un uz visiem laikiem tas ārstēts netiek. Var tikai uz laiku atjaunot konsoles darbspējīgumu. Ja jau Microsoft kompānija trīs gadus meklēja šīs problēmas risinājumu un spēja to pārvarēt tikai sākot izlaist procesorus pēc pilnīgi jaunas tehnoloģijas, kura nodrošināja mazāku procesora sakaršanu, tad pilnīgi noteikti neviens meistars,kuram pēc viņa vārdiem ir super-puper pašizstrādāta remonta tehnoloģija, kura sevī iekļauj arī "pilnīgu un godīgu procesoru rebaling", nepalīdzēs- visi šie risinājumi ir tikai uz laiku. Uz to brīdi, kad pārkaršanas problēma radās konsolēm, kuras atradās garantijas apkalpošanā, tad servisa centros vienkārši meta arā bojāto centrālo plati un lika iekšā jaunu. Mums ir zināmi gadījumi, kad dažas konsoles 3-4 reizes ir izgājušas šo procedūru, jo jaunās nomainītās plates ātri sasniedza tāds pats liktenis. 

 

Parasti uzlīme ar informāciju par sērijas nummuru un izlaišanas datumu atrodas konsoles aizmugurējā daļā, kur tiek pieslēgts videovada štekers. Izlaišanas datums tiek apzīmēts ar uzrakstu "MFR Date" un sākumā tiek norādīts izlaišanas gads, tad mēnesis un diena.

 

Pārkaršanas problēma tika atrisināta tikai ar Jasper sistēmas plašu izlaišanu uz kurām sāka likt procesorus izgatavotus pēc jaunās tehnoloģijas ar zemāku darba temperatūru, kas pilnībā novērsa pārkaršanas problēmu. Šis modelis tika izlaists no 2009. līdz 2010. gadam un to ir viegli atšķirt pēc 150W uzraksta uz barošanas bloka, jo viņai nepieciešams mazāk jaudas nekā iepriekšējām plašu versijām, kurām priekš darba vajadzēja 175W un 203W barības blokus.

 

Tikai uzraksta esamība uz barošanas bloka par 150W jaudu dos garantiju, ka konsolē lietota centrālā plate Jasper un Jūs negaida pārsteigumi ar procesoru pārkaršanu un mirgojošām sarkanām lampiņām. Konsoles uz kuru barības bloka norādīta jauda ir 175 un 203W iegādāties ir ļoti nevēlami lielo bojājumu skaita, kas piemīt konsolēm ar šiem barības blokiem, deļ.

 

2. Problēmas ar DVD disku nolasīšanu.

 

Diezgan bieži sastopama problēma konsolēm ar ekspluatācijas laiku garāku par diviem gadiem. Darbības laiku bieži ietekmē daudzi faktori, bet galvenie ir putekļi un lietojamo disku kvalitāte, tas ir to tīrība un skrāpējumu daudzums. Ja kosole pārveidota pašrakstītu disku lasīšanai, tad ļoti lielu lomu spēlē matricu ražotāja marka, uz kurām tiek rakstītas spēles. Vēlams izmantot dārgās Verbatim, bet, parasti,  lietotāji dod priekšroku lētajām Acmes līmeņa matricām, tādējādi nogalinot lāzergalviņu priekšlaicīgi. Problēma ar disku nolasīšanu tiek risināta pietiekoši droši ar lāzergalviņas vai visa DVD-roma nomaiņu un parasti klientam nerodas nekādu problēmu konsoles lietošanā nakamajos divos gados. Mūsu darbnīcā lāzergalviņas nomaiņa izmaksās 35Ls ar 1 gada garantiju, jauna DVD-Roma uzstādīšana maksā 45Ls arī ar 1 gada garantiju.

Spēļu konsoles XBOX360 septiņu gadu pastāvešanas laikā ražotāji tajā lika DVD-romus no dažādiem ražotājiem: Hitachi, Benq, Liteon. Šī iemesla dēļ bojājumi, gļuki un nianses saistītās ar atkodēšanas iespēju, tieši ir saistīts ar to kādas markas DVD-roms Jums stāv. Jūsu DVD-roma marku var noteikt pēc atvērta paliktņa formas, foto zemāk.

Nevēlams ir iegādāties konsoli ar Hitachi draiveri, jo viņos pēdējā kārtā tik iekļauti visi atjaunojumi pašrakstītu disku lasīšanai + šie lasītāji ir ļoti kaprīzi nolasot diskus. Samsungu pamatproblēma ir paliktņa raustīšanās pēc gada ekspuatācijas. Benq un Liteon ir ļoti droši un godīgi nostrādās divus gadus bez problēmām ar jebkura līmeņa diskiem, raustīšanās ir sastopama ļoti reti, ja to pavisam aizsist ar putekļiem.

 

Pēc detalizētākas konsultācijas Jūs varat griezties pie mums pa telefonu 29253179 vai uz epastu biolat@inbox.lv

 

 
 
 

 

 

 

sia Biolat , 2003-2017
Ippolitov Dima