Darbnīca Biolats.lv - spēļu konsoļu remonts Playstation 4, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Switch - atkodēšana, čipošana un modernizācija. Ремонт и модернизация (откодировка)  игровых приставок в Латвии.
 
   

 

   

 

   

 

 

 

Playstation 1 - ремонт и откодировка

 
Playstation 2 - ремонт и откодировка
 
Playstation 3 - ремонт, проошивка, даунгрэйд и многое другое
 
Nintendo DS Lite - ремонт и откодировка
 

PSP - ремонт, прошивка, замена дисплеев, кнопок, ремонт лазеров и многое другое

 
PS VITA - ремонт и откодироака
 
XBOX 160 - ремонт и откодировка
 

Xbox 360 - Ремонт, прошика, freeboot и многое другое

 

 

Nintendo Wii - ремонт и модернизация для чтения игр с флэшки

 

 

 

Русская версия

    

Par mums

Mūsu cenas

Kā mums atrast

Kurjera izsaukšana

Mūsu darba laiks

Interneta veikals

Mūsu ieteikumi

Mūsu E-mail

 
"BIOLAT DATORS"
Čaka ielā  74
Rīga, LV-1011
+371 67845258
+371 29253179
 

 biolat@inbox.lv

icq : Ïîñëàòü ñîîáùåíèå íà ICQ:302618898 302618898

skype :  biolats

 

 

 
 

Mūsu rekomendācijas lietota XBOX360 iegādei.

Svarīga informācija.
 

Sākumā nepieciešams precizēt tādu faktu, kuru nepieciešams zināt visiem nepilnīgi zinošiem šo lietu pircējiem, ka šobrīd eksistē divi XBOX360 spēļu konsoles pamatveidi. Tas ir XBOX360 Phat (tika izlaists kopš 2005. gada līdz 2010. gada sākumam) un XBOX360 Slim (tiek izlaists kopš 2010. gada pavasara līdz pat šim brīdim). Pēc būtības tā ir viena un tā pati XBOX360 spēļu konsole, bet ar lielām konstruktīvām atšķirībām savā starpā un tādēļ dažādām iespējamo bojājumu izpausmēm ekspluatācijas periodā, kā arī rūpnieciskajiem defektiem. 

 

Fotogrāfijā salīdzinājumam: baltā krāsā XBOX360 Phat modelis, augšā melnā krāsā XBOX360 Slim. Konsoles krāsa nav noteicošā un faktiski var būt jebkāda.

 

Ja neizdodas saprast kā vizuāli atšķirt Phat un Slim versijas, tad sniegsim vēl papildus atšķirības zīmes. Phat barības bloka korpuss vienmēr būs pelēks, bet Slim tikai melns. Slim parasti ir apaļa hromēta sensora ieslēgšanas poga( ieslēdzas ar vieglu pirksta pieskārienu), bet Phat ieslēgšanas poga ir korpusa krāsā un tā ir jānospiež, lai ieslēgtu konsoli. Phat izbraucošā DVD-ROM versijas paliktņa krāsa vienmēr būs pelēka, bet Slim tikai melna.

 
Īss saraksts ko vajag un ko nevajag pirkt.
 

Uzreiz gribam brīdināt, ka pērkot lietotu XBOX360 Jūs diezgan stipri riskējat un iesakam labi apdomāt, iepazīstoties ar zemāk izvietoto informāciju. Sākumā sniegsim īsu sarakstu par to ko vajag  un ko nevajag pirkt, bet pēc tam, ja Jums būs nepieciešama sīkāka informācija, tad lasiet zemāk rakstīto tekstu.

1. Nekad nepērkat XBOX360 Phat modeļus, kuri izlaisti ar jebkuru 2005. gada datumu un līdz pat 2008. gada pēdējai dienai. Pat neaizdomājaties, lai arī kas un ko Jums nesolītu un lai cik lēti tas nemaksātu, ticiet mūsu pieredzei. Neņemiet pat tad, ja konsole ar tādu izlaišanas datumu ir pilnīgi jauna neatplēstā iepakojumā, tā kā vinos jau ir iekļauts rūpnieciskais brāķis- tā jau ir ieslēgta bumba ar laika mehānismu. Konsoles izlaišanas datumu ir ļoti viegli noteikt pēc uzlīmes uz korpusa.

 

Parasti uzlīme ar informaciju par sērijas nummuru un izlaišanas datumu atrodas konsoles  aizmugurējā daļā, tajā vietā, kur tiek pieslēgts videovada štekers. Izlaišanas datums tiek apzīmēts ar uzrakstu “MFR Date” un sākumā tiek norādīts izlaišanas gads , tad mēness un diena( apvilkts ar sarkanu ).

2. Jums nebūs nekādu īpašu problēmu ar Phat modeļiem, kuri izlaisti no 2009. līdz 2010. gadam. Šie modeļi aprīkoti ar Jasper sistēmas platēm un tos varat droši pirkt, bet tikai pārliecinieties, ka uz konsoles barības bloka uzrādītā jauda ir 150W, tā kā lielāka jauda liecina par citu sistēmas plašu veidu ar lielāku brāķu skaitu, kuri izlaisti no 2005.gada līdz 2010. gada sākumam. Tagad pārādījušies daudzi “ķīmiķi”, kuri 2009/2010. gada korpusos liek iekšas, kuras izlaistas agrāk, bet tos ir viegli noteikt pēc barības blokiem, jo problēmpilnās plates strādā tikai ar 203W un 175W jaudīgiem blokiem. Pārdevējs var teikt, ka oriģinālais 150W bloks saplīsis un viņš nopircis citu jaudīgāku no iepriekšējā modeļa. Jā, tas ir iespējams, tomēr tam būtu jaizsauc piesardzība un nebūtu lieki salīdzināt sērijas nummuru uz konsoles korpusa ar šasijas sērijas numuru, kā arī pārbaudīt šo pašu numuru iešūtu konsoles atmiņā.

 

Tikai uzraksts uz barības bloka par tā jaudīgumu 150W dos garantiju, ka konsolē izmantota centrālā plate Jasper un Jūs negaidīs pārsteigumi ar procesoru pārkaršanu un mirgojošām sarkanām lampiņām. Konsoles, uz kuru barības bloka norādītā jauda ir 175 vai 203W, iegādāties ir ļoti nevēlami, daudzo, ar šo barības bloku aprīkoto modeļu daudzo bojājumu dēļ.

 

3.Pēc iespējas cenšaties iegādāties tikai Slim versijas XBOX360, jo uz doto bŗīdi mums nav kļuvuši zināmi kā arī nēesam saskārušies ne ar kādām globālām problēmām šīs XBOX360 versijas darbības procesā.

4. Ja Jums izdevies atrast XBOX360 Phat konsoli ar atbilstošu izlaišanas datumu (t.i. No 2009.gada janvāra un līdz 2010.gada sākumam)  vai vēl labāk Slim, tad pievērsiet, lūdzu, uzmanību DVD-ROMa darbībai. Diskiem ar spēlēm vajadzētu būt palaistiem ātri un skaidri. Ja pie tīra un nesaskrāpēta diska pēc 10 minūtēm spēle netiek palaista vai uzkaras uz melna ekrāna ar tam sekojošu uzrakstu par nepieciešamību salabot disku, tad ziniet, ka nepieciešama lasītāja lāzera nomaiņa. DVD-ROMam jāstrādā klusi, bez slīpēšanas un klikšķiem nolasīšanas laikā. Un neticiet pārdevēja frāzēm, ka konsolē ir daudz putekļu un ka pēc tīrīšanas jebkurā remontdarbnīcā, tā strādās kā jauna- tā nebūs, palīdzēs tikai pilnīga lāzera nomaiņa. Ja konsole pārveidota pašrakstītu disku lasīšanai( t.i. Atkodēta), tad visas DVD-ROMa pārbaudes vēlams veikt tikai ar šiem diskiem, jo tie skaitās sliktāki nekā oriģinālie un lāzera bojājums sākumā pamanāms tikai darbībā ar pašrakstītu disku.

5. Pārliecinieties, ka DVD-Roma marka atbilst Jūsu modelim.Pa visiem XBOX360 izlaišanas gadiem tas ticis komplektēts ar dažādiem DVD-ROMa tipiem un viņi visi it kā ir savstarpēji aizvietojami, tapēc remontdarbnīcas, salūztot vienas markas lasītājam, varēja aizvietot to ar citu marku un līdz pēdējam ar to neradās nekādas problēmas. Taču šodien tas ir kritiski pēdējo viļnu pašrakstītu spēļu palaišanai un tāpēc ir vēlams pārbaudīties arī šinī jautājumā. Mūsu rekomendētajiem XBOX360 Phat 2009/2010. gada izlaiduma modeļiem jabūt Liteon markas lasītājam, apstiprinājumam ir paliktņa veids šinī bildē.

 
 Mūsu rekomendētajiem XBOX360 Phat 2009/2010. gada izlaiduma modeļiem jabūt Liteon markas lasītājam, apstiprinājumam ir paliktņa veids šinī bildē.
 

6. Ja Jūs pērkat XBOX360 Slim un Jūs interesē konsoles pārveidošana priekš pašrakstītu disku( DVD-R DL matricas) palaišanas, tad jāiegādājas konsoles tikai ar Liteon diskdzini un izlaišanas datumu līdz 2011. gada jūlija beigām. Diemžēl, pagaidām netiek pārveidotas jebkuras Slim versijas konsoles ar diskdziņiem Hitachi0500, kā arī ar Liteon diskdziņiem ar izlaišanas datumu sākot ar 2011. gada augustu( t.i. septembris, oktobris, novembris un 2011.gada decembris, arī netiek pārveidotas). Kā atšķirt diskdziņu markas redzams zemāk esošajā bildē.

 

Kā atšķirt Hitachi 0500 diskdzini no Liteon XBOX360 Slim modelim.

 Nepieciešams atvērt spēļu konsoles diskdziņa paliktni un salīdzināt ar šo attēlu. Hitachi0500 diskdzinim būs attēlā ar bultu norādītais izvirzījums, kura nav uz Liteon disksdzina paliktņa. Atgādinām vēlreiz, ka XBOX360 Slim ar Hitachi diskdzini šobrīd netiek kodēts pašrakstīto disku palaisanai.

 

Pēc detalizētākas konsultācijas Jūs varat griezties pie mums pa telefonu 29253179 vai uz epastu biolat@inbox.lv

 

 

 

 

 

sia Biolat , 2003-2020
Ippolitov Dima