Darbnīca Biolats.lv - spēļu konsoļu remonts Playstation 4, Xbox 360, Xbox One - atkodēšana, čipošana un modernizācija. Ремонт и модернизация (откодировка)  игровых приставок в Латвии.
 
   

 

   

 

   

 

 

 

Playstation 1 - ремонт и откодировка

 
Playstation 2 - ремонт и откодировка
 
Playstation 3 - ремонт, проошивка, даунгрэйд и многое другое
 
Nintendo DS Lite - ремонт и откодировка
 

PSP - ремонт, прошивка, замена дисплеев, кнопок, ремонт лазеров и многое другое

 
PS VITA - ремонт и откодироака
 
XBOX 160 - ремонт и откодировка
 

Xbox 360 - Ремонт, прошика, freeboot и многое другое

 

 

Nintendo Wii - ремонт и модернизация для чтения игр с флэшки

 

 

 

Русская версия

    

Par mums

Mūsu cenas

Kā mums atrast

Kurjera izsaukšana

Mūsu darba laiks

Interneta veikals

Mūsu ieteikumi

Mūsu E-mail

 
"BIOLAT DATORS"
Čaka ielā  74
Rīga, LV-1011
+371 67845258
+371 29253179
 

 biolat@inbox.lv

icq : Ïîñëàòü ñîîáùåíèå íà ICQ:302618898 302618898

skype :  biolats

 

 

 
 
Mūsu rekomendācijas pērkot lietotu Playstation 2
Ievadinformācija
 

Spēļu konsoli Playstation 2 lielākai ērtībai vienkāršāk sadalīt divos pamatveidos. Phat (liela un bieza) un Slim (maza un tieva). Pēc būtības tā ir viena un tā pati spēļu konsole Playstation 2, bet ar lielām konstruktīvām atšķirībām savā starpā un tāpēc dažādām ekspluatācijas laikā radušos bojājumu izpausmēm. Phat bija pirmais Playstation 2 modelis un tika laists ārā apmēram 5 gadus. Pa šo laiku tehnoloģijas virzījās uz priekšu un ražotājiem izdevās vairākas reizes samazināt konsoli, un to sāka laist ārā kā Slim modeli.

 

Kopš paša sākuma un līdz 2005.gadam kompānija Sony izlaida konsoli Playstation 2 Phat, kura atšķīrās ar izbraucošu paliktni diska ielādei konsolē( augšējais zīmējums), pati konsole ir masīva un smaga.

 

Kopš 2005. gada nāca ārā jauna modifikācija "slim"- ļoti kompakta, miniatūra, ar ārēju barošanas bloku, lai iestatītu disku jāpaceļ vāks uz augšu kā pirmajam Playstation un jauzvelk disks ar spēli uz turētāja.

 

Lūdzam izturēties nopietni pret šīs konsoles iegādi, tā vienkāršā iemesla dēļ, ka tā tiek laista arā jau vairāk kā 12 gadus un tirgū lietoto konsoļu ir ļoti daudz ar dažādu nolietotības līmeni. Pērkot nedrīkst kā mērķi nostādīt lētāko cenu, bet censties atrast lābāko variantu, lai pēctam nevajadzētu ieguldīt līdzekļus remontā.

 

Iesākumā jānoskaidro vai jums ir vajadzīga atkodēta konsole, lai spēlētu no interneta novilktās un DVD-R matricās ierakstītās spēles. Vai Jūs vēlaties neatkodētu konsoli un spēlēt tikai oriģinālās spēles. Vidēji modernizācija( čipošana) Rīgā maksā no 15-25Ls, kurus jums nāksies piemaksāt darbnīcā klāt pie konsoles cenas, ja jūs nopirksiet viņu oriģinālajā stāvoklī, bet gribēsiet spēlēt no interneta nolādētās spēles. Parasti starpība pārdošanas cenā starp lietotajām čipotajām un oriģinālajām konsolēm ir diezgan maza, tāpēc jau uz pirkšanas brīdi var piemeklēt sev piemērotāko ievērojot augstākminēto informāciju. Noteikt čipošanas faktu ne vienmēr ir vienkārši, taču uz pārdevēja vārdiem paļauties nevajadzētu, vēlams jau laicīgi iegādāties uz DVD-R matricas ierakstītu disku ar spēli, kuru iepriekš pārbaudīt teiksim pie draugiem, kuriem noteikti ir čipots Playstation 2. Pērkot konsoli Jums tikai jāpalaiž disks un jāparliecinās, ka viņš strādā. Tā ir pati drošākā un vienkāršākā šī jautājuma pārbaudes metode.

 

2. Nākošais jautājums pēc čipošanas ir tehniskais stāvoklis. Te jāņem vērā, ka 99%  bojājumu ir problēmas ar disku nolasīšanu, savukārt problēmas ar elektroniku ir ļoti ļoti retas. Pērkot konsoli pārliecinieties, ka pārdevējs jums demonstrē tās darbu tieši uz DVD-R formāta diskiem. Lieta tur, ka uz Playstation 2 ir spēles uz CD formāta diskiem( to nav vairāk kā 5% no kopējā daudzuma) un DVD formāta (95%). Ļoti bieži konsolei sastopams bojājums, kad tā vairs nevar nolasīt DVD formāta diskus, šīs problēmas remonts ir dārgs (25-30Ls), tāpāc ļoti bieži šādu konsoli mēģina pārdot  demonstrējot pircējam tās darbu tieši uz CD formāta diskiem, pat var ielikt disku ar spēli no Playstation 1cerībā, ka pircējs šādas nianses nezin. Ja skatās uz diska darba daļu, tad parasti Playstation 2 oriģinālajiem DVD formāta diskiem tā ir spogļbaltā krāsā, bet oriģinālie CD diski ir zilā krāsā, Playstation 1 oriģinālie diski būs pilnīgi melni, ierakstītās DVD-R matricas violetā krāsā un CD-R baltā krāsā. Kā bija minēts pirmajā sadaļā labāk ir nest priekš pārbaudes savus diskus.

 

3. Vēlams pērkot pielikt ausi pie konsoles, lai arī cik smieklīgi tas neskanētu, un paklausīties kā strādā nolasīšanas mehānisms. Konsolei labā stāvoklī pēc vāka aizvēršanas (Slim) vai paliktņa ar disku iebraukšanas iekšā (Phat) būs dzirdami 1-2 klikšķi fokusējošie lāzera ierīci un tūlīt pēc tam diskam jāsāk griezties. Ja jūs dzirdat 3-4-5 un vairāk klikšķu pēc kuriem disks sāk griezties, tas liecina par lāzergalviņas bojājumu vai labākajā gadījumā par stipru lāzera optikas aizsērējumu ar putekļiem. Tādā gadījumā labāk pierunāt atnest konsoli mums, lai uz vietas varētu diagnosticēt kur ir problēma. Ja konsole ir izgājusi testu uz 1-2 klikšķiem, paspēlējiet to 10-15 minūtes, nospiežat pogu reset un pārliecinieties, ka pēc nomešanas tā sāk griest disku tikpat ātri kā pirmajā reizē. Tas izsmels jautājumu par bojājumiem, kas iespējami lāzergalviņai pēc tās sasilšanas. Visos aprakstītajos gadījumos diskam jāsāk griezties ar vienmērīgu troksni bez apstāšanās un sprakšķiem.

 

4. Jautājumā kurai versijai Playstation 2 Slim vai Phat dot priekšroku ir grūti atbildēt vienkārši un viennozīmīgi, jo katrai no tām ir savi plusi un mīnusi. Kaut kur Phay ir drošāka un izturīgāka, bet ir liela un smaga. Slim ir maza viegla, bet ļoti trausla.

 

5. Playstation 2 Phat pastāv dalījums uz apakšversijām, kuras var atšķirt tikai pēc numura, kurš uzlīmēts uz konsoles korpusa. Zemāk mēs sniegsim modeļu sarakstu un paskaidrojumu, ko no tām var ņemt un ko nē.

 

Modeļa numuru atrodam uz uzlīmes ar sērijas numuru (Phat tas ir aizmugurē, kur tiek pieslēgts vads, bet Slim korpusa apakšā. Parasti numurs atrodas pašā uzlīmes augšā un sākas ar burtiem "SCPH" un tālāk numurs). Pēdējais cipars numurā nozīmē reģionu priekš kura izlaista konsole( 0-Japāna, 1- ASV un Kanāda, 3- Lielbritānija, 4- Eiropa, 6- Ķīna, 8- Krievija, 2- Austrālija) .

 
 

Strādājam tikai ar pirmajiem diviem cipariem modeļa numurā un nepievēršam uzmanību pārējiem cipariem, pēdējā cipara, kurš apzīmē reģionu, vietā liekam mainīgo X.

 
Playstation 2 Phat:
SCPH-3000x - ļoti vecs modelis V3, nav jēgas pirkt un čipot- nestrādās!
SCPH-3000xR - tieši burts R atšķir to no augšējās un pie nepilnīga nolietojuma ir ļoti droša.
SCPH-3900x - pati labākā no Phat, ja izies 1-2 klikšķu testu :) (skat. tekstu augšā)
SCPH-5000x - neslikts variants, pēc drošības aizņem otro vietu pēc 3900x.
 
Playstation 2 Slim:
SCPH-7000x - ņemt nevēlami biežo lāzergalviņu bojājumu dēļ
SCPH-7500x - neslikts variants, labāks par 7000x
SCPH-7700 - viena nolabākajām drošības ziņā
SCPH-7900x, SCPH-9000x - neslikti varianti plus tie ir pēdējie modeļi un tiem ir ne vairāk ka 1-3 gadi.
 
 

6. Ja pērkat neatkodētu Playstation 2, tad vēlams pārliecināties par oriģinālo rūpnīcas plombu esamību. Tas būs garants, ka konsolē iekšā nelīda un neko sliktu ar viņu nedarīja.

 

Foto redzama garantijas uzlīmes atrašanās vieta uz Playstation 2 Phat.

 

Uz jau noņemtas un no jauna uzlīmētas garantijas uzlīmes būs redzams uzraksts "VOID".

 

Ar to arī šobrīd viss! Veiksmīgus Jums pirkumus!

 

Pēc detalizētākas konsultācijas Jūs varat griezties pie mums pa telefonu 29253179 vai uz epastu biolat@inbox.lv

 

 

 

 

sia Biolat , 2003-2017
Ippolitov Dima