Darbnīca Biolats.lv - spēļu konsoļu remonts Playstation 4, Xbox 360, Xbox One X, Nintendo Switch - atkodēšana, čipošana un modernizācija. Ремонт и модернизация (откодировка)  игровых приставок в Латвии.
 
   

 

   

 

   

 

 

 

Playstation 1 - ремонт и откодировка

 
Playstation 2 - ремонт и откодировка
 
Playstation 3 - ремонт, проошивка, даунгрэйд и многое другое
 
Nintendo DS Lite - ремонт и откодировка
 

PSP - ремонт, прошивка, замена дисплеев, кнопок, ремонт лазеров и многое другое

 
PS VITA - ремонт и откодироака
 
XBOX 160 - ремонт и откодировка
 

Xbox 360 - Ремонт, прошика, freeboot и многое другое

 

 

Nintendo Wii - ремонт и модернизация для чтения игр с флэшки

 

 

 

Русская версия

    

Par mums

Mūsu cenas

Kā mums atrast

Kurjera izsaukšana

Mūsu darba laiks

Interneta veikals

Mūsu ieteikumi

Mūsu E-mail

 
"BIOLAT DATORS"
Čaka ielā  74
Rīga, LV-1011
+371 67845258
+371 29253179
 

 biolat@inbox.lv

icq : Ïîñëàòü ñîîáùåíèå íà ICQ:302618898 302618898

skype :  biolats

 

 

 
 

Mūsu rekomendācijas jauna XBOX360 iegādei.

Svarīga informācija.
 

Sākumā nepieciešams precizēt tādu faktu, kuru nepieciešams zināt visiem nepilnīgi zinošiem šo lietu pircējiem, ka šobrīd eksistē divi XBOX360 spēļu konsoles pamatveidi. Tas ir XBOX360 Phat (tika izlaists kopš 2005. gada līdz 2010. gada sākumam) un XBOX360 Slim (tiek izlaists kopš 2010. gada pavasara līdz pat šim brīdim). Pēc būtības tā ir viena un tā pati XBOX360 spēļu konsole, bet ar lielām konstruktīvām atšķirībām savā starpā un tādēļ dažādām iespējamo bojājumu izpausmēm ekspluatācijas periodā, kā arī rūpnieciskajiem defektiem. 

 

Fotogrāfijā salīdzinājumam: baltā krāsā XBOX360 Phat modelis, augšā melnā krāsā XBOX360 Slim. Konsoles krāsa nav noteicošā un faktiski var būt jebkāda.

 

Ja neizdodas saprast kā vizuāli atšķirt Phat un Slim versijas, tad sniegsim vēl papildus atšķirības zīmes. Phat barības bloka korpuss vienmēr būs pelēks, bet Slim tikai melns. Slim parasti ir apaļa hromēta sensora ieslēgšanas poga( ieslēdzas ar vieglu pirksta pieskārienu), bet Phat ieslēgšanas poga ir korpusa krāsā un tā ir jānospiež, lai ieslēgtu konsoli. Phat izbraucošā DVD-ROM versijas paliktņa krāsa vienmēr būs pelēka, bet Slim tikai melna.

 
Īss saraksts ko vajag un ko nevajag pirkt.
 

Galvenais pluss iegādājoties jaunu aparātu ir tas, ka Jūs saņemat 1-2 gadus garu garantiju un kļūstat apdrošināts no daudzajām iespējamajām problēmām un tas nav nemaz tik maz. Prētējā gadījumā jauna aparāta iegādei bez garantijas nav nekādas jēgas, tad var pirkt arī lietotu konsoli. Parasti pie konsoles pārveidošanas pašrakstītu spēļu lasīšanai, visas garantijas plombas tiek saglabātas un garantija uz konsoli nezūd.

1. Uz šo brīdi no  visiem eksistējošajiem XBOX360 modeļiem ieteicams pirkt tikai XBOX360 Slim. Tajā jau ir atrisinātas daudzas globālas iepriekšējo XBOX360 Phat “bērnu saslimšanas” , tai skaitā problēmas, kas saistītas ar pārka ršanu un tai sekojošu centrālo procesoru darbības apstāšanos. Ja atgrūsties no mūsu praktikas, tad varam paziņot, ka gandrīz divu gadu XBOX360 Slim modeļa izlaišanas laikā mums trāpījās tikai divas konsoles ar skaidru rūpniecisko defektu.

2. Ja Jūs pērkat XBOX360 Slim un Jūs interesē konsoles pārveidošana priekš pašrakstītu disku( DVD-R DL matricas) palaišanas, tad jāiegādājas konsoles tikai ar Liteon diskdzini un izlaišanas datumu līdz 2011. gada jūlija beigām. Diemžēl, pagaidām netiek pārveidotas jebkuras Slim versijas konsoles ar diskdziņiem Hitachi0500, kā arī ar Liteon diskdziņiem ar izlaišanas datumu sākot ar 2011. gada augustu( t.i. septembris, oktobris, novembris un 2011.gada decembris, arī netiek pārveidotas). Kā atšķirt diskdziņu markas redzams zemāk esošajā bildē.
 

XBOX360 Slim. Spēļu konsoles izlaišanas datums.

 Parasti uzlīme ar informaciju par sērijas nummuru un izlaišanas datumu atrodas konsoles  aizmugurējā daļā, tajā vietā, kur tiek pieslēgts videovada štekers. Izlaišanas datums tiek apzīmēts ar uzrakstu “MFR Date” un sākumā tiek norādīts izlaišanas gads , tad mēness un diena( apvilkts ar sarkanu).

 

Kā atšķirt Hitachi 0500 diskdzini no Liteon XBOX360 Slim modelim.

 Nepieciešams atvērt spēļu konsoles diskdziņa paliktni un salīdzināt ar šo attēlu. Hitachi0500 diskdzinim būs attēlā ar bultu norādītais izvirzījums, kura nav uzLiteon disksdzina paliktņa. Atgādinām vēlreiz, ka XBOX360 Slim ar Hitachi diskdzini šobrīd netiek kodēts pašrakstīto disku palaisanai.

 

Secinājums.  Ja Jūs interesē sekojošā pārveidošana pašrakstīto disku palaišanai, tad pievērsiet uzmanību, ka šādai konsolei jabūt izlaistai līdz 2011. gada jūlija beigām un tajā nedrīkst būt Hitachi diskdzinis.

 

3. Priekš iespējamās konsoles modernizācijas spēļu lasīšanai no cietā diska vai flash atmiņas( FREBOOT, JTAG) īpašu ierobežojumu nav un šobrīd ar šo metodi var pilnveidot praktiski jebkuru veikalā iegādāto aparātu. Galvenais neizdarīt muļķību un pēc konsoles iegāde, pieslēdzot to pie interneta, neuztaisīt sistēmas atjaunošanu. Diemžēl, pēc šīs rīcības tiks bloķēta Jūsu konsoles modernizācijas iespēja.

 

4. Pēdējā laikā pārdošanā tika pamanītas novecojušās XBOX360 Phat modifikācijas pilnīgi jaunas konsoles, kuras tiek ievestas pie mums no Eiropas, kur tās ir vēl saglabājušās neizpārdotas noliktavās. Šādas konsoles iegādē nav nekā slikta un tā vēl ilgi kalpos, ja sekosiet vienam norādījumam- pērkat tikai tos aparātus, kuri izlaisti laika periodā no 2009. līdz 2010. gadam. Šie modeļi ir aprīkoti arJasper sistēmas platēm un tos var droši pirkt, tikai pārliecinieties, ka uz konsoles barības bloka norādītā jauda ir 150W, jo lielāka jauda atbilst citam sistēmas plašu tipam ar augstu brāķa koeficientu un izlaišanas datumu laika periodā no 2005.gada līdz 2008. gada beigām.

Lieta tāda, ka Eiropā un Amerikā pastāv oficiāls tā saucamais atjaunotās aparatūras tirgus, kura tur tiek pārdota ar obligātu norādi, ka tā ir atjaunota aparatūra par lētāku cenu. Tās ir lietas, kurām pārdošanas brīdī vai ekspluatācijas periodā sākumstadijā tika konstatēts brāķis un tās ir izgājušas remotu oficiālajos servisa centros, un pēctam izliktas atkārtotai pārdošanai. Šie aparāti nav slikti ar savu atjauninātību, bet gan ar to, ka uz viņiem tiek mainītas uzlīmes ar izlaišanas datumu, t.i. uz aparāta ar 2006. izlaišanas gadu tiek līmēta uzlīme, ka viņš ir izlaists, piemēram, 2010. gadā. Mums par to, ka šis aparāts ticis atjaunots, neviens nepaziņos, tāpēc pievērsiet uzmanību, ka tādiem aparātiem uzlīme parasti veidota ar nedadz atšķirīgu šriftu, kā arī barības bloks būs ar 203 vai 175W jaudu, bet noteikti ne ar 150W.

Secinājums. Var iegādāties XBOX360 Phat izlaistu 09/10 gadā ar barības bloku, kura jauda nepārsniedz 150W.

4. Ar noteiktām problēmām var izvērsties jebkura XBOX360 modeļa iegāde no Amerikas. Pirmkārt, Jums nāksies iegādāties speciālu ierīci jaudas pārveidošanai no uz 110 amerikas voltiem paredzētā barības bloka uz mūsu 220 voltiem, kas jau sastāda summu ap 30 latiem. Pietam ņemiet vērā to, ka amerikāņu konsole lasa tikai NTSC U/C formāta spēļu diskus un pie mums pārdodamās PAL formāta spēles nestrādās. Pat pēc konsoles atkodēšanas šī problēma saglabāsies un Jums strādās tikai NTSC U/C formātā ierakstītās kopijas un tā saucamās multisistēmas spēles( REGION FREE), bet PAL formāts nekad. Tāpat var rasties problēma, ja Jums ir nepārāk jauns eiropas ražojuma televizors, kurš var neatbalstīt NTSC sistēmas krāsas atainojumu.

Sērijas nummura uzlīmju atšķīrību paraugi uz XBOX360 Phat modeļiem.

Parasti uzlīme ar informāciju par sērijas nummuru un izlaišanas datumu atrodas konsoles aizmugurējā daļā, tajā vietā, kur tiek pieslēgts videovada štekers.

 

Foto 1. Marķējums ar skaidru un plānu šriftu tiek uzklāts rūpnīcā un tādā konsolē nevajadzētu būt nekādiem nejaukiem pārsteigumiem.

 

Foto 2. Uz šī foto redzama uzlīme ar informāciju, kura uzdrukāta ar neprecīzu treknu šriftu, kas parasti liecina par to, ka konsole XBOX360 Phat iepriekš tikusi atjaunota servisa centrā. Šāda aprāta iekšējais saturs var neatbilst norādītajam izlaišanas datumam.

 
Norādījumi par jaudu uz XBOX360 Phat barības bloka
Jauda norādīta uz uzlīmes, kura novietota barības bloka apakšējā daļā.
 

Tikai uzraksts uz barības bloka par tā jaudīgumu( 150W) dos garantiju, ka konsolē izmantota centrālā plate Jasper un Jūs negaidīs pārsteigumi ar procesoru pārkaršanu un mirgojošām sarkanām lampiņām. Konsoles, uz kuru barības bloka norādītā jauda ir 175 vai 203W, iegādāties ir ļoti nevēlami, daudzo, ar šo barības bloku aprīkoto modeļu bojājumu dēļ.

Pēc detalizētākas konsultācijas Jūs varat griezties pie mums pa telefonu 29253179 vai uz epastu biolat@inbox.lv

 

 

 

 

sia Biolat , 2003-2020
Ippolitov Dima