spēļu konsoļu remonts Playstation 4, Xbox 360, Xbox One - atkodēšana, čipošana un modernizācija. Ремонт и модернизация (откодировка)  игровых приставок в Латвии.
 
   

 

   

 

   

 

 

 

Playstation 1 - ремонт и откодировка

 
Playstation 2 - ремонт и откодировка
 
Playstation 3 - ремонт, проошивка, даунгрэйд и многое другое
 
Nintendo DS Lite - ремонт и откодировка
 

PSP - ремонт, прошивка, замена дисплеев, кнопок, ремонт лазеров и многое другое

 
PS VITA - ремонт и откодироака
 
XBOX 160 - ремонт и откодировка
 

Xbox 360 - Ремонт, прошика, freeboot и многое другое

 

 

Nintendo Wii - ремонт и модернизация для чтения игр с флэшки

 

 

 

Русская версия

    

Par mums

Mūsu cenas

Kā mums atrast

Kurjera izsaukšana

Mūsu darba laiks

Interneta veikals

Mūsu ieteikumi

Mūsu E-mail

 
"BIOLAT DATORS"
Čaka ielā  74
Rīga, LV-1011
+371 67845258
+371 29253179
 

 biolat@inbox.lv

icq : Ïîñëàòü ñîîáùåíèå íà ICQ:302618898 302618898

skype :  biolats

 

 

 

Darbnīca Biolats.lv - Playstation 4, Xbox ONE, Nintendo SWITCH remonts un atkodēšana Rīgā

 

Nintendo Switch spēļu konsoles bojājumu veidi un remonts .

lapa ir pārtulkota ar google translate

 
Būtībā visus Switch bojājumus var iedalīt divās galvenajās grupās: konsole neieslēdzas/neuzlādējas un kaut kas nav kārtībā ar džoistikiem. Iespējami arī citi no šiem diviem variantiem izrietoši bojājumi, taču tie ir ļoti, ļoti reti. Visbiežāk sastopamo problēmu ar Joy-con džoistikiem aprakstu var atrast šajā saitē. Turpmāk mēs šeit aprakstīsim, kas var būt ar konsoli, ja tā neieslēdzas:

Bojāta TYPE-C standarta uzlādes ligzda

 

Šis ir visbiežāk sastopamais bojājums, kad uzlādes ligzda ir mehāniski bojāta, kas neļauj uzlādēt akumulatoru ierīcē un tā pārstāj ieslēgties.

 Kontaktligzdas nomaiņa parasti maksā 35-45 eiro

Neoriģināla barošanas bloka izmantošana

Oriģinālajam lādētājam ir divi uzlādes režīmi: 5 V un 15 V. Uzlādējot spēļu konsoli, tas izmanto 15 voltu darbības režīmu - tas ir tā sauktais paātrinātās uzlādes režīms. Ja no tālruņa ņemat lādētāju vai pieslēdzat Switchu pie parasta datora, kurā ir tikai viens 5 voltu spriegums, tad tā varat nedaudz uzlādēt slēdzi, taču tas notiks ļoti, ļoti lēni. Ja Switch akumulators ir izlādējies, 5 voltu lādētājs nespēs sākt tā uzlādi (pārvietot to no nulles), un var rasties iespaids, ka ierīce ir bojāta - pieslēdziet to darbojošam lādētājam un..... nulles reakcija. Tāpēc ņemiet vērā šo faktoru un izmantojiet oriģinālo lādētāju vai to ķīniešu kopijas. Galvenais ir tas, ka ir divi darba spriegumi: 5 volti un 15 volti.

Oriģinālo lādētāju var iegādāties Rīgā par 30-35 eiro vai ķīniešu lādētāju Aliexpress par 15-20 eiro.

Akumulatora uzlādes kontroliera atteice

 

Arī šī ir ļoti bieži sastopama problēma, kad akumulatora uzlādes kontrolieris (microchips, mikroshema) nedarbojas, kā rezultātā nav iespējams uzlādēt akumulatoru un Nintendo Switch netiek ieslēgta. Ļoti bieži šī problēma rodas kopā ar uzlādes ligzdas mehānisku kļūmi. Kontaktligzda ir salūzusi, tās kontakti ir īssavienoti savā starpā, un, pieslēdzot lādētāju, 15 volti sāk nākt nepareizā vietā, un tas noved pie akumulatora uzlādes kontroliera mikroshēmas atteices. Tā atrodas pašā konsolē, ielutēta tās centrālajā platē.Arī mēģinājumi uzlādēt no neoriģināla barošanas bloka var izraisīt šī akumulatora uzlādes kontroliera kļūmi.

Neglabājiet Nintedo televizora pieslēguma adapterī ilgu laiku. Ilgāks pieslēgums pārmērīgi uzlādē Nintedo un bojā uzlādes kontrolieri.

 

Nintendo Switch ir atkodēts

 

Atkodētam Nintendo Switch akumulatoru nedrīkst novest līdz nullei, jo pēc tam to nevarēs ieslēgt, vienkārši nospiežot ieslēgšanas pogu. Šādā situācijā parastā personālajā datorā ir jāinstalē īpaša "palaišanas" programma, SWITCH jāpievieno datoram ar USB vadu, un tikai šādas darbības liks konsoli atkal ieslēgties.

Mūsu pakalpojums ar papildu konsultācijām maksā 15-20 eiro vai arī jūs varat atrast visu informāciju internetā un izdarīt to bez maksas.

 

Ūdens iekļūšana

 
Tāpat kā jebkurā citā tehnikā, arī ūdens iekļūšanas problēma Switch ir ļoti aktuāla, un tikai pusē no šiem gadījumiem ūdens iekļūšanas sekas var novērst. Vispirms ir jāatskrūvē konsole un jāatvieno akumulators no centrālā paneļa - parastā izslēgšanas poga nepalīdzēs. Ūdens ietekmē elektrību sākas ķīmiska oksidācijas reakcija, kas noved pie pašas centrālās plates un uz tās uzstādīto elektronisko komponentu iznīcināšanas.Tikai ātra akumulatora atvienošana no strāvas, kam seko ilga pašas konsoles žāvēšana, var glābt to no neatjaunošanas.
 

Sarežģīts jautājums par remonta cenu. Tikai pēc pārbaudes varēs kaut ko droši pateikt.

 

Nintendo Switch video mikroshēmas bojajums TV savienojuma režīmā.

 

Diezgan bieži Ninendi Switch "slepkava" ir iespēja to pieslēgt parastam televizoram. Šajā režīmā var būt dažāda veida sprieguma ietekme no televizora (paša televizora darbības traucējumi, elektriskie traucējumi negaisa laikā, kas ietekmē pašu televizoru un līdz ar to arī tam pieslēgto televizora pierīci, kabeļoperatora iekārtas, kurai televizors ir pieslēgts ar TV vadu, darbības traucējumi) uz televizora pierīci. Labākajā gadījumā izdeg video mikroshēma uz televizora pierīces pamatplates. Televizora pierīce pārstāj raidīt attēlus uz televizoru un arī uz savu displeju. Patiesībā tā izskatās "mirusi", bet tā vienkārši neizraida attēlu, kad citas pamatplates shēmas ir pilnībā funkcionējošas.
Video mikroshēmu nav grūti nomainīt, bet gadās, ka tiek pārrautas arī citas konsoles elektroniskās shēmas, un tad iespēja atrast šādus bojājumus un tos atjaunot sāk tuvu nullei, t. i., problēmu var atrisināt tikai visas centrālās plates nomaiņa.

 

Cena par remontu būs aptuveni 50-70 eiro.

 
P.S. No musu prakses varam ieteikt neturēt jusu Nintendo Switch ilgi pieslēgtam pie televizora stancijas , ja tā tajā brīdī netiek lietota. Pirmkārt, akumulators ir pārāk uzlādēts, kas var izraisīt dažāda veida traucējumus konsoles ieslēgšanai. Otrkārt, kā jau minēts iepriekš, konsoli var saņemt bīstamus sprieguma pārspriegumus no televizora caur televizora kabeli, kas var tai kaitēt..
 

 Kritienu vai citu mehānisku triecienu sekas

 

Kritienu vai citu mehānisku triecienu Nintendo Switch ir ļoti trausls un sabojājas, ja tiek pakļauts spēcīgai mehāniskai iedarbībai. Kā visbiežāk sastopamais mehāniskās iedarbības faktors ir kritiena faktors, bet arī patīk to atstāt uz dīvāna, krēsla, krēsla un pēc tam aizmirstot par to apsēsties uz tā..... Vispirms ir salūzis displejs, un tā ir puse no nepatikšanām. Pats korpuss ir plāns, un tas deformējas, tiecoties pārvērsties par latīņu burtu "V", un šāda deformācija bojā centrālo paneli, kas noved pie dažāda veida nepatīkamiem pārsteigumiem. Tāpēc ne vienmēr tikai displeja nomaiņa atrisina darbības traucējumu problēmu. Pēc naudas tērēšanas displejam un tā nomaiņas jūs varat konstatēt, ka konsole sāka karāties vai problēmas ar attēlu uz displeja, vai kādu citu "gliteru" iegūt. Kamēr displejs ir bojāts, jūs nevarat novērtēt visu iespējamo papildu problēmu spektru, jo nav normāla attēla. Centra plate ir slikti remontējama, un parasti ir nepieciešama pilnīga nomaiņa.
 

Sarežģīts ir jautājums par remonta cenu. Tikai pēc apskates varēs kaut ko droši pateikt.

 

Visiem iepriekš minētajiem remontdarbiem mēs sniedzam no trīs līdz sešu mēnešu garantiju.

 

Mūsu cenas Nintendo Switch remontam

 
Modernizācija, atkodēšana
 
 
 Kefir, HWfly, Pico 2040

40-120 

 
NINTENDO SWITCH remonts
 
  - tīrīšana no putekļiem , termopastas maiņa ( darbs aizņem no 1 līdz 24 st. )

  15-30 

 -  lādēšanas ligzdas maiņa vai remonts ( darbs aizņem no 1 līdz 24 st. )

35-45 

  - citas lādēšanas problēmas ( darbs aizņem no 1 līdz 24 st. )

20-65 

 
 -  Joy-Con joystiku remonts ( darbs aizņem no 1 līdz 24 st. )

10-25 

 
 
 

Pēc detalizētākas konsultācijas Jūs varat griezties pie mums pa telefonu 29253179 vai uz epastu biolat@inbox.lv

 
 
 

 

 

 

sia Biolat , 2003-2024
Ippolitov Dima